Kancelaria Prawna Veritas
Doświadczenie... Pasja... Zaufanie...

Małgorzata Karcz, radca prawny

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach Wydziału Prawa i Administracji, które ukończyła w 2001 roku. W latach 2007-2011 odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach, którą zakończyła pomyślnym zdaniem egzaminu radcowskiego. Wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach pod numerem KTB0573. W latach 2003-2011 zdobywała doświadczenie zawodowe w kancelariach radców prawnych, kancelariach adwokackich, a także w Okręgowej Izbie Aptekarskiej w Bielsku-Białej. Założyciel Kancelarii Prawnej Veritas, założyciel i redaktor naczelny miesięcznika Biuletyn Prawny. Specjalizuje się w prawie autorskim i własności intelektualnej, prawie ubezpieczeniowym, prawie farmaceutycznym oraz prawie cywilnym. Posiada ukończone kursy z zakresu gospodarki nieruchomościami, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, wzorców postępowań sądowych, elektronicznego postępowania upominawczego, e-protokołu.

Współpraca:

Magdalena Muzyk, radca prawny

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Wydziału Prawa i Administracji, które ukończyła w 2005 roku. W latach 2007-2011 odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach, którą zakończyła pomyślnym zdaniem egzaminu radcowskiego. Wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach pod numerem KTB0564. Doświadczenie zadowowe zdobywała jako: in-house lawyer w spółce, prawnik w spółce mieszkaniowej, praca w kancelarii radcy prawnego (głównie obsługa spółek z o.o.). Specjalizuje się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych (w tym zbiorowe prawo pracy), prawo cywilne i gospodarcze oraz prawo administracyjne, w tym sądowo-administracyjne, w szczególności choroby zawodowe. Posiada ukończone kursy związane z zamówieniami publicznymi, zakresu prawa pracy oraz prawa cywilnego.

Agnieszka Nowakowska-Długosz, radca prawny

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na Wydziele Prawa i Administracji, które ukończyła w 2001 roku. Dodatkowo ukończyła dwusemestralne Studia Podyplomowe w zakresie rachunkowości prowadzone przez Akademię Ekonomiczne w Poznaniu. W latach 2007-2011 odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach, którą zakończyła pomyślnym zdaniem egzaminu radcowskiego. Wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach pod numerem KTB0565. Zdobyła doświadczenie zawodowe w banku i spółkach prawa handlowego jako kierownik Biura Zarządu, członek Rady Nadzorczej oraz świadcząc usługi doradztwa prawnego. Specjalizuje się w prawie transportowym, dochodzeniu należności, prawie gospodarczym i spółek handlowych. Posiada ukończone kursy z zakresu podatku VAT, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, wzorców postępowań sądowych, elektronicznego postępowania upominawczego, e-protokołu.

Nowości
01.03.2017
Miło nam poinformować o wydaniu już pięćdziesiątego piątego numeru miesięcznika Biuletyn Prawny, w którym znajdziecie Państwo następujące artykuły:
01.02.2017
Dziś ukazał się kolejny, pięćdziesiąty czwarty numer naszego miesięcznika Biuletyn Prawny, w którym znajdują się poniższe artykuły:
Regulamin | Kodeks etyki
Copyright © 2012-2019 Kancelaria Prawna Veritas
Wszelkie prawa zastrzeżone.